Factorium Podiumkunsten

Kunstcentrum

4.5★★★★★(58 review, uit externe bronnen)

Bedrijfs Contact

Bram Reiniers
Leisure, Travel, & Tourism

    Contact Informatie

    Factorium Podiumkunsten
    Koningsplein 11A, 5038 VB Tilburg, Netherlands, Tilburg (gemeente), NL06
    Tilburg (gemeente)
    Ontvang routebeschrijving
    Telefoon
    Open — sluit om 17:009:00 – 23:00
    • maandag9:00 – 23:00
    • dinsdag9:00 – 23:00
    • woensdag9:00 – 23:00
    • donderdag9:00 – 23:00
    • vrijdag9:00 – 23:00
    • zaterdag9:00 – 17:00
    • zondagGesloten
    Fax
    013 580 0550
    Call E-mail Uitgeven

    Omschrijving bedrijf

    Bram Reiniers is het primaire contact bij Factorium Podiumkunsten.

    Employé's
    51-100
    LGBTQ-vriendelijk
    Yes
    Prijs
    $
    Rolstoel Toegankelijk
    Parking, Restroom, Seating, Yes

    Industrie: Winkelen » Kunstcentrum

    Actief in:
    • Kunstcentrum
    • Dansschool
    • Theaterschool
    • Muziekschool
    ISIC Codes
    4773, 8542

    Vragen en Antwoorden

    1. 1.Wat is het telefoonnummer van Factorium Podiumkunsten?

      Factorium Podiumkunsten's phone number is 013 535 4055.

    2. 2.Waar is Factorium Podiumkunsten gevestigd?

      Factorium Podiumkunsten is located at Koningsplein 11A, 5038 VB Tilburg, Netherlands, Tilburg (gemeente), NL06. Get Directions.

    3. 3.Wat zijn de openingstijden van Factorium Podiumkunsten?

      Factorium Podiumkunsten is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 9:00 – 23:00; Saturday: 9:00 – 17:00; Sunday: Closed.

    4. 4.Wie is de primaire contactpersoon bij Factorium Podiumkunsten?

      De primaire contactpersoon bij Factorium Podiumkunsten is Bram Reiniers (Leisure, Travel, & Tourism).

    5. 5.Wie werkt er nog meer bij Factorium Podiumkunsten?

      Factorium Podiumkunsten also has 2 other listed contact: Rebecca Schoolmeesters, Joosje Jochems_other.

    6. 6.Wat is de website van Factorium Podiumkunsten?

      Factorium Podiumkunsten's website is www.factorium.nl.

    7. 7.Hoe groot is Factorium Podiumkunsten?

      Factorium Podiumkunsten heeft ongeveer 51 personen in dienst.

    8. 8.Hoeveel werknemers heeft Factorium Podiumkunsten?

      Factorium Podiumkunsten heeft ongeveer 51 werknemers.

    0 Reviews

    Wees de eerste die een review schrijft voor Factorium Podiumkunsten.