Ehbo Shop Nl

Contact Informatie

Ehbo Shop Nl
Dumasstraat 263, 3076 HL Rotterdam, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 010 226 3210
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Industrie
Medisch
Gespecialiseerd in:
First Aid Station
ISIC Codes
8690

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Ehbo Shop Nl?

Het telefoonnummer van Ehbo Shop Nl is 010 226 3210.
Q2

Waar is Ehbo Shop Nl gevestigd?

Ehbo Shop Nl is gevestigd op Dumasstraat 263, 3076 HL Rotterdam, Netherlands, Zuid-Holland.
Q3

Is er een primair contact bij Ehbo Shop Nl?

U kunt telefonisch contact opnemen met Ehbo Shop Nl via nummer 010 226 3210.
Q4

Wat is het webadres van (URL) voor Ehbo Shop Nl?

De website van Ehbo Shop Nl is www.ehbo-bhv-shop.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Dumasstraat 263, 3076 HL Rotterdam, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 3076

Ondernemingen in 3076: 692
Bevolking: 8.097
3076 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  15%
Professional Services:  15%
Home Services:  11%
Andere:  59%

Prijs

Goedkoop:  50%
Matig:  50%
Andere:  0%

Postcode

10:  63%
6:  32%
Andere:  5%

Buurten

IJsselmonde:  95%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 3076

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie