Eatery The Pancake

Lunchrestaurant

4.5★★★★★(253 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Eatery The Pancake
Van Welderenstraat 22, 6511 ML Nijmegen, Netherlands
Nijmegen
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdag11:00 – 18:00
  • woensdag11:00 – 18:00
  • donderdag11:00 – 20:00
  • vrijdag10:00 – 18:00
  • zaterdag10:00 – 18:00
  • zondag10:00 – 18:00
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Eatery The Pancake via nummer 024 845 3623. Eatery The Pancake primaire categorie is Lunchrestaurant. Eatery The Pancake is gevestigd op Van Welderenstraat 22, 6511 ML Nijmegen, Netherlands.

Eetgelegenheden
Delivery, Take-out
Kledingvoorschriften
Casual
Drankjes
Yes
Geschikt voor groepen
Yes
Geschikt voor kinderen
Yes
LGBTQ-vriendelijk
Yes
Menu's
Breakfast, Coffee, Dessert, Lunch
Tuinmeubelen
Yes
Prijs
$$
Reserveringen
Yes
Toilet
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Seating, Yes

Industrie: Eten en uit eten » Lunchrestaurant

Actief in:
  • Lunchrestaurant
  • Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Eatery The Pancake?

    Eatery The Pancake's phone number is 024 845 3623.

  2. 2.Waar is Eatery The Pancake gevestigd?

    Eatery The Pancake is located at Van Welderenstraat 22, 6511 ML Nijmegen, Netherlands. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Eatery The Pancake?

    Eatery The Pancake is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday, Wednesday: 11:00 – 18:00; Thursday: 11:00 – 20:00; Friday - Sunday: 10:00 – 18:00.

  4. 4.Wat is de website van Eatery The Pancake?

    Eatery The Pancake's website is www.nolita-nijmegen.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Eatery The Pancake.