Dutch Bakery Budel

Contact Informatie

Dutch Bakery Budel
Het Inne 2A, 6021 DA Budel, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0495 492 162
Uur: Weergeven
Fax: 0495 497 081
Google Maps: Bezoek
Foursquare: Bezoek
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Bakkerijen.
Industrie
Voedsel »  Bakkerijen
Gespecialiseerd in:
Bakkerijen
ISIC Codes
4721

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Dutch Bakery Budel?

Het telefoonnummer van Dutch Bakery Budel is 0495 492 162.
Q2

Waar is Dutch Bakery Budel gevestigd?

Dutch Bakery Budel is gevestigd op Het Inne 2A, 6021 DA Budel, Netherlands, Noord-Brabant.
Q3

Op welke dagen is Dutch Bakery Budel geopend?

Dutch Bakery Budel is open ma–vr 09:00–17:30; za 08:00–16:00; gesloten zo .
Q4

Is er een primair contact bij Dutch Bakery Budel?

U kunt telefonisch contact opnemen met Dutch Bakery Budel via nummer 0495 492 162.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Dutch Bakery Budel?

De website van Dutch Bakery Budel is www.jems-spekkoeken.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Het Inne 2A, 6021 DA Budel, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 6021

Ondernemingen in 6021: 2.612
Bevolking: 8.225
6021 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  20%
Professional Services:  17%
Industry:  12%
Home Services:  10%
Andere:  41%

Prijs

Goedkoop:  59%
Matig:  41%
Andere:  0%

Postcode

495:  76%
6:  20%
Andere:  4%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 6021

Geslacht

Mannelijk:  51%
Vrouwelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie