DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage

Contact Informatie

DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage
Regattaweg 5, 9731 AJ Groningen, Netherlands
Groningen (stad), Groningen (provincie), 9731 AJ
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 06 22564473
Telefoon: 0511 461 213
Uur: Weergeven
Web: doumax.nl
E-mail: jan@doumax.nl
Fax: 0511 464 328
Facebook Profiel: Bezoek
Google Maps: Bezoek
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage bevindt zich in Groningen (stad), Groningen (provincie). Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Massage.
Industrie
Medisch »  Massage
Gespecialiseerd in:
Massage
ISIC Codes
9609

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage?

Het telefoonnummer van DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage is 06 22564473.
Q2

Waar is DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage gevestigd?

DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage is gevestigd op Regattaweg 5, 9731 AJ Groningen, Netherlands, Groningen (stad), Groningen (provincie).
Q3

Op welke dagen is DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage geopend?

DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage is open
maandag:19:00–21:00
dinsdag:09:00–12:00
woensdag:09:00–12:00, 19:00–21:00
donderdag:09:00–12:00, 19:00–21:00
vrijdag:09:00–12:00, 13:00–17:00
zaterdag:Gesloten
zondag:Gesloten
Q4

Is er een primair contact bij DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage?

U kunt telefonisch contact opnemen met DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage via nummer 06 22564473.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage?

De website van DOUMAX Sport-Begeleiding-Massage is doumax.nl.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Extra bedrijven op dit adres

Regattaweg 5, 9731 AJ Groningen, Netherlands Groningen (stad), Groningen (provincie), 9731 AJ
+

Ondernemingen in Postcode 9731

Ondernemingen in 9731: 902
Bevolking: 11.989

Categorieën

Professional Services:  18%
Shopping:  16%
Industry:  11%
Andere:  54%

Prijs

Goedkoop:  62%
Matig:  25%
Duur:  12%
Andere:  0%

Postcode

50:  69%
6:  27%
Andere:  4%

Buurten

Noorddijk:  99%
Andere:  1%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9731

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie