Douma Naaimachines

Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen

4.6★★★★★(34 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Douma Naaimachines
Wilhelminastraat 17, 5141 HJ Waalwijk, Netherlands, Waalwijk (gemeente)
Waalwijk (gemeente)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten13:00 – 17:30
  • maandag13:00 – 17:30
  • dinsdag9:00 – 18:00
  • woensdag9:00 – 18:00
  • donderdag9:00 – 18:00
  • vrijdag9:00 – 18:00
  • zaterdag9:30 – 17:00
  • zondagGesloten
Fax
078 681 9010
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Douma Naaimachines via nummer 0416 341 247. Douma Naaimachines primaire categorie is Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen. Douma Naaimachines is gevestigd op Wilhelminastraat 17, 5141 HJ Waalwijk, Netherlands.

Gesticht
1986
Jaren actief
40
Kredietkaarten
Cash, Debit Card, NFC, Yes
Prijs
$$$$
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes
Wifi
Yes

Industrie: Winkelen » Winkelen

Actief in:
  • Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen
  • Reparatieservice voor naaimachines
  • Naaimachinewinkel
ISIC Codes
47, 4759, 9522

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Douma Naaimachines al?

    Douma Naaimachines bestaat al 40 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Douma Naaimachines?

    Douma Naaimachines's phone number is 0416 341 247.

  3. 3.Waar is Douma Naaimachines gevestigd?

    Douma Naaimachines is located at Wilhelminastraat 17, 5141 HJ Waalwijk, Netherlands, Waalwijk (gemeente). Get Directions.

  4. 4.Wat zijn de openingstijden van Douma Naaimachines?

    Douma Naaimachines is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 13:00 – 17:30; Tuesday - Friday: 9:00 – 18:00; Saturday: 9:30 – 17:00; Sunday: Closed.

  5. 5.Wat is de website van Douma Naaimachines?

    Douma Naaimachines's website is www.douma.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Douma Naaimachines.