De vrije garage

Onderhoud en reparatie van auto's

5.0★★★★★(3 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

De vrije garage
Gooiland 4C, 1948 RC Beverwijk, Netherlands
Beverwijk
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met De vrije garage via nummer 0251 212 081. De vrije garage primaire categorie is Onderhoud en reparatie van auto's. De vrije garage is gevestigd op Gooiland 4C, 1948 RC Beverwijk, Netherlands.

Rolstoel Toegankelijk
Yes

Industrie: Automobiel » Autogarage

Actief in:
  • APK-garage
  • Onderhoud en reparatie van auto's
  • Bandenwinkel
ISIC Codes
4520, 4530

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van De vrije garage?

    De vrije garage's phone number is 0251 212 081.

  2. 2.Waar is De vrije garage gevestigd?

    De vrije garage is located at Gooiland 4C, 1948 RC Beverwijk, Netherlands. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor De vrije garage.