De Paleiswinkel
Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen
Contact Informatie
Open — sluit om 16:50Closed
- maandagGesloten
- dinsdag11:00 – 16:50
- woensdag11:00 – 16:50
- donderdag11:00 – 16:50
- vrijdag11:00 – 16:50
- zaterdag11:00 – 16:50
- zondag11:00 – 16:50
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met De Paleiswinkel via nummer 070 362 4061. De Paleiswinkel primaire categorie is Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen. De Paleiswinkel is gevestigd op Lange Voorhout 74, 2514 EH Den Haag, Netherlands.
Industrie: Winkelen » Winkelen
- Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van De Paleiswinkel?
De Paleiswinkel's phone number is 070 362 4061.
2.Waar is De Paleiswinkel gevestigd?
De Paleiswinkel is located at Lange Voorhout 74, 2514 EH Den Haag, Netherlands, NL11. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van De Paleiswinkel?
De Paleiswinkel is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Sunday: 11:00 – 16:50.
4.Wat is de website van De Paleiswinkel?
De Paleiswinkel's website is www.depaleiswinkel.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor De Paleiswinkel.