De Heeren Van Rinsma
4,7 ★★★★★ 500+ recensies
Contact Informatie
| maandag | |
| dinsdag | |
| woensdag | |
| donderdag | |
| vrijdag | |
| zaterdag | |
| zondag | |
Omschrijving bedrijf
Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Herenkleding.
Industrie
Winkelen » Kledingwinkels; Schoenenwinkels
Gespecialiseerd in:
Brasserie, Detailhandel van kleding, schoeisel en lederartikelen, Herenkleding, Barbier, Schoenenwinkels
ISIC Codes
4771, 5610, 9602
Vragen en Antwoorden
Q1
Wat is het telefoonnummer van De Heeren Van Rinsma?
Het telefoonnummer van De Heeren Van Rinsma is 0513 468 050.Q2
Waar is De Heeren Van Rinsma gevestigd?
De Heeren Van Rinsma is gevestigd op Lijnbaan 7, 8401 VL Gorredijk, Netherlands, Friesland.Q3
Op welke dagen is De Heeren Van Rinsma geopend?
De Heeren Van Rinsma is open
| maandag: | 13:00–17:30 |
| dinsdag: | 09:30–17:30 |
| woensdag: | 09:30–17:30 |
| donderdag: | 09:30–17:30 |
| vrijdag: | 09:30–20:00 |
| zaterdag: | 09:30–17:00 |
| zondag: | 12:00–17:00 |
Q4
Is er een primair contact bij De Heeren Van Rinsma?
U kunt telefonisch contact opnemen met De Heeren Van Rinsma via nummer 0513 468 050.Q5
Wat is het webadres van (URL) voor De Heeren Van Rinsma?
De website van De Heeren Van Rinsma is
www.rinsmamodeplein.nl.
Q6
Bezorgt De Heeren Van Rinsma aan huis?
Ja, De Heeren Van Rinsma kan aan huis bezorgen. Bel 0513 468 050 voor meer details. +Extra bedrijven op dit adres
Lijnbaan 7, 8401 VL Gorredijk, Netherlands
+Ondernemingen in Postcode 8401
Ondernemingen in 8401: 857
Bevolking: 7.781
Categorieën
Professional Services: 14%
+Statistieken en demografische gegevens van Postcode 8401
+Zakelijke feedback
★★★★★Geen beoordelingen op AlleBiz4,7★★★★★500+ beoordelingen elders
0 Reviews
Wees de eerste die een beoordeling schrijft.