De Blijdorper
Brouwerij
5.0★★★★★(2 recensies, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Open 24 uur24 Hours
- maandag24 Uur
- dinsdag24 Uur
- woensdag24 Uur
- donderdag24 Uur
- vrijdag24 Uur
- zaterdag24 Uur
- zondag24 Uur
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met De Blijdorper via nummer 06 50685580. De Blijdorper primaire categorie is Brouwerij. De Blijdorper is gevestigd op Statenweg 153A, 3039 HM Rotterdam, Netherlands.
Industrie: Eten en uit eten » Brouwerij
Actief in:
- Brouwerij
ISIC Codes
1103
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van De Blijdorper?
De Blijdorper's phone number is 06 50685580.
2.Waar is De Blijdorper gevestigd?
De Blijdorper is located at Statenweg 153A, 3039 HM Rotterdam, Netherlands. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van De Blijdorper?
De Blijdorper is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 24 Hours.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor De Blijdorper.