Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates.

Yogastudio

Contact Informatie

Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates.
Tuinderij 21, 2451 GG Leimuiden, Netherlands
Leimuiden
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdag9:00 – 11:30
  • woensdag19:00 – 20:15, 20:30 – 21:45
  • donderdag9:30 – 11:00, 19:30 – 20:45
  • vrijdagGesloten
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates. via nummer 06 54722777. Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates. primaire categorie is Yogastudio. Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates. is gevestigd op Tuinderij 21, 2451 GG Leimuiden, Netherlands.

Gesticht
2011
Jaren actief
15
Diversiteitsmanagement
Woman Led
LGBTQ-vriendelijk
Yes
Prijs
$$
Toilet
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Restroom, Seating, Yes

Industrie: Onderwijs » Yogastudio

Actief in:
  • Acupunctuur
  • Alternatieve Geneeskunde
  • Coach
  • Massagespa
  • Meditatiedocent
  • Pilatesstudio
  • Reflexoloog
  • Reiki-therapeut
  • Tai Chi-school
  • Yogastudio
ISIC Codes
8541, 8620, 8690, 8890, 9609

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates. al?

    Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates. bestaat al 15 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates.?

    Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates.'s phone number is 06 54722777.

  3. 3.Waar is Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates. gevestigd?

    Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates. is located at Tuinderij 21, 2451 GG Leimuiden, Netherlands. Get Directions.

  4. 4.Wat zijn de openingstijden van Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates.?

    Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates. is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday: 9:00 – 11:30; Wednesday: 19:00 – 20:15, 20:30 – 21:45; Thursday: 9:30 – 11:00, 19:30 – 20:45; Friday - Sunday: Closed.

  5. 5.Wat is de website van Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates.?

    Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates.'s website is chicaro.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Chicaro, Yoga/Qigong/Pilates..