Catholic Montessori B.W.
Katholieke school
Contact Informatie
Open — sluit om 16:308:15 – 16:30
- maandag8:15 – 16:30
- dinsdag8:15 – 16:30
- woensdag8:15 – 16:30
- donderdag8:15 – 16:30
- vrijdag8:15 – 16:30
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Catholic Montessori B.W. via nummer 030 231 7329. Catholic Montessori B.W. primaire categorie is Katholieke school. Catholic Montessori B.W. is gevestigd op Schoolplein 6, 3581 PX Utrecht, Netherlands.
Industrie: Onderwijs » Katholieke school
- Katholieke school
- Basisschool
- Montessorischool
- Basisonderwijs
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Catholic Montessori B.W.?
Catholic Montessori B.W.'s phone number is 030 231 7329.
2.Waar is Catholic Montessori B.W. gevestigd?
Catholic Montessori B.W. is located at Schoolplein 6, 3581 PX Utrecht, Netherlands, Utrecht (stad), NL09. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Catholic Montessori B.W.?
Catholic Montessori B.W. is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 8:15 – 16:30; weekends: Closed.
4.Wat is de website van Catholic Montessori B.W.?
Catholic Montessori B.W.'s website is www.ksu-montessorischoolbw.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Catholic Montessori B.W..