Cafetaria Van Leunen

Contact Informatie

Cafetaria Van Leunen
Jan Stevensstraat 79; 5701xs; Helmond
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Fastfoodrestaurants.
Industrie
Restaurants »  Fastfoodrestaurants
Gespecialiseerd in:
Fastfoodrestaurants
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Cafetaria Van Leunen?

Het telefoonnummer van Cafetaria Van Leunen is 0492 542 922.
Q2

Waar is Cafetaria Van Leunen gevestigd?

Cafetaria Van Leunen is gevestigd op Jan Stevensstraat 79; 5701xs; Helmond, Noord-Brabant.
Q3

Is er een primair contact bij Cafetaria Van Leunen?

U kunt telefonisch contact opnemen met Cafetaria Van Leunen via nummer 0492 542 922.
+

Extra bedrijven op dit adres

Jan Stevensstraat 79; 5701xs; Helmond
+

Schrijf een recensie