Cafetaria Flintrop
Cafetaria
Contact Informatie
Open — sluit om 21:00Closed
- maandagGesloten
- dinsdag12:00 – 21:00
- woensdag12:00 – 21:00
- donderdag12:00 – 21:00
- vrijdag11:30 – 21:00
- zaterdag11:30 – 21:00
- zondag12:00 – 21:00
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Cafetaria Flintrop via nummer 0481 424 647. Cafetaria Flintrop primaire categorie is Cafetaria. Cafetaria Flintrop is gevestigd op Dorpstraat 21-2, 6691 AV Gendt, Netherlands.
Industrie: Eten en uit eten » Cafetaria
- Cafetaria
- Lunchrestaurant
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Cafetaria Flintrop?
Cafetaria Flintrop's phone number is 0481 424 647.
2.Waar is Cafetaria Flintrop gevestigd?
Cafetaria Flintrop is located at Dorpstraat 21-2, 6691 AV Gendt, Netherlands. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Cafetaria Flintrop?
Cafetaria Flintrop is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Thursday: 12:00 – 21:00; Friday, Saturday: 11:30 – 21:00; Sunday: 12:00 – 21:00.
4.Wat is de website van Cafetaria Flintrop?
Cafetaria Flintrop's website is www.cafetariaflintrop.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Cafetaria Flintrop.