Broekenspecialist, De

Contact Informatie

Broekenspecialist, De
Oude Ebbingestraat. 58
Groningen (stad), Groningen (provincie), 9712HL
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Broekenspecialist, De bevindt zich in Groningen (stad), Groningen (provincie). Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Herenkleding.
Industrie
Winkelen »  Herenkleding
Gespecialiseerd in:
Herenkleding
ISIC Codes
4771

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Broekenspecialist, De?

Het telefoonnummer van Broekenspecialist, De is 050 312 5134.
Q2

Waar is Broekenspecialist, De gevestigd?

Broekenspecialist, De is gevestigd op Oude Ebbingestraat. 58, Groningen (stad), Groningen (provincie), 9712HL.
Q3

Is er een primair contact bij Broekenspecialist, De?

U kunt telefonisch contact opnemen met Broekenspecialist, De via nummer 050 312 5134.
+

Extra bedrijven op dit adres

Oude Ebbingestraat. 58 Groningen (stad), Groningen (provincie), 9712HL
+

Ondernemingen in Postcode 9712

Ondernemingen in 9712: 2.215
Bevolking: 5.209
9712 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  25%
Professional Services:  20%
Restaurants:  11%
Andere:  44%

Prijs

Matig:  43%
Goedkoop:  42%
Duur:  9%
Erg Duur:  6%
Andere:  0%

Postcode

50:  72%
6:  22%
Andere:  6%

Buurten

Binnenstad:  87%
Andere:  13%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9712

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie