Brede School Rembrandt

Basisschool

3.3★★★★★(7 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Brede School Rembrandt
Meester P.J.M. Aalberselaan 2, 1181 XJ Amstelveen, Netherlands
Amstelveen
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten8:00 – 16:00
  • maandag8:00 – 16:00
  • dinsdag8:00 – 16:00
  • woensdag8:00 – 16:00
  • donderdag8:00 – 16:00
  • vrijdag8:00 – 16:00
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Brede School Rembrandt via nummer 020 641 5463. Brede School Rembrandt primaire categorie is Basisschool. Brede School Rembrandt is gevestigd op Meester P.J.M. Aalberselaan 2, 1181 XJ Amstelveen, Netherlands.

Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Onderwijs » Basisschool

Actief in:
  • Basisschool
ISIC Codes
8510

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Brede School Rembrandt?

    Brede School Rembrandt's phone number is 020 641 5463.

  2. 2.Waar is Brede School Rembrandt gevestigd?

    Brede School Rembrandt is located at Meester P.J.M. Aalberselaan 2, 1181 XJ Amstelveen, Netherlands. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Brede School Rembrandt?

    Brede School Rembrandt is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 8:00 – 16:00; weekends: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Brede School Rembrandt?

    Brede School Rembrandt's website is www.hetpalet-noord.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Brede School Rembrandt.