Bouw Personeel

Uitzendbureau

Contact Informatie

Bouw Personeel
Doddendaal 62, 1082 XV Amsterdam, Netherlands
Amsterdam
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Bouw Personeel via nummer 020 215 7020. Bouw Personeel primaire categorie is Uitzendbureau. Bouw Personeel is gevestigd op Doddendaal 62, 1082 XV Amsterdam, Netherlands.

Industrie: Professionele Diensten » Uitzendbureau

Actief in:
  • Uitzendbureau
ISIC Codes
7810

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Bouw Personeel?

    Bouw Personeel's phone number is 020 215 7020.

  2. 2.Waar is Bouw Personeel gevestigd?

    Bouw Personeel is located at Doddendaal 62, 1082 XV Amsterdam, Netherlands. Get Directions.

Historische informatie

Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.

www.bouw-personeel.nu

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Bouw Personeel.