Binck Autobedrijf
Onderhoud en reparatie van auto's
Bedrijfs Contact
Contact Informatie
Open — sluit om 17:009:00 – 17:00
- maandag9:00 – 17:00
- dinsdag9:00 – 17:00
- woensdag9:00 – 17:00
- donderdag9:00 – 17:00
- vrijdag9:00 – 17:00
- zaterdag9:00 – 17:00
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
Mario Van De Vorstenbosch is het primaire contact bij Binck Autobedrijf.
Industrie: Automobiel » Autogarage
- Autoverhuur
- Onderhoud en reparatie van auto's
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Binck Autobedrijf?
Binck Autobedrijf's phone number is 06 57190947.
2.Waar is Binck Autobedrijf gevestigd?
Binck Autobedrijf is located at Rijswijkseweg 273, 2516 HE Den Haag, Netherlands. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Binck Autobedrijf?
Binck Autobedrijf is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Saturday: 9:00 – 17:00; Sunday: Closed.
4.Wie is de primaire contactpersoon bij Binck Autobedrijf?
De primaire contactpersoon bij Binck Autobedrijf is Mario Van De Vorstenbosch (Staffing and Recruiting). You can reach them at mario@teamintro.nl.
5.Wie werkt er nog meer bij Binck Autobedrijf?
Binck Autobedrijf also has 9 other listed contact: Dennis Kuiper, Martin Leendert Jose Van Pelt, Adil Abdelaziz, Barbra Karduks, Pien Van Nieuwenhuize, Marvin Van Spronsen, Mitchell Smith, Chantal Berens, Jan Brandt_other.
6.Wat is de website van Binck Autobedrijf?
Binck Autobedrijf's website is www.binck-autobedrijf.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Binck Autobedrijf.