Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van

Contact Informatie

Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van
Keilestraat. 9 C
Rotterdam, Zuid-Holland, 3029BP
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van bevindt zich in Rotterdam, Zuid-Holland.

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van?

Het telefoonnummer van Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van is 010 476 0288.
Q2

Waar is Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van gevestigd?

Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van is gevestigd op Keilestraat. 9 C, Rotterdam, Zuid-Holland, 3029BP.
Q3

Is er een primair contact bij Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van?

U kunt telefonisch contact opnemen met Bennekum'S Havenbedrijf Bv Van via nummer 010 476 0288.
+

Extra bedrijven op dit adres

Keilestraat. 9 C Rotterdam, Zuid-Holland, 3029BP
+

Ondernemingen in Postcode 3029

Ondernemingen in 3029: 1.807
Bevolking: 6.959
3029 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  30%
Shopping:  17%
Industry:  13%
Andere:  40%

Prijs

Goedkoop:  50%
Matig:  30%
Duur:  10%
Erg Duur:  10%
Andere:  0%

Postcode

10:  67%
6:  26%
Andere:  7%

Buurten

Delfshaven:  92%
Nieuw Mathenesse:  6%
Andere:  2%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 3029

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie