Aveolin A. Verhoeven Verf

Contact Informatie

Aveolin A. Verhoeven Verf
Overschiese Dorpsstraat. 164
Rotterdam, Zuid-Holland, 3043CW
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 010 415 4115
Fax: 010 460 0883
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Aveolin A. Verhoeven Verf bevindt zich in Rotterdam, Zuid-Holland. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Schilders.
Industrie
Thuisdiensten »  Schilders
Gespecialiseerd in:
Schilders
ISIC Codes
4330

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Aveolin A. Verhoeven Verf?

Het telefoonnummer van Aveolin A. Verhoeven Verf is 010 415 4115.
Q2

Waar is Aveolin A. Verhoeven Verf gevestigd?

Aveolin A. Verhoeven Verf is gevestigd op Overschiese Dorpsstraat. 164, Rotterdam, Zuid-Holland, 3043CW.
Q3

Is er een primair contact bij Aveolin A. Verhoeven Verf?

U kunt telefonisch contact opnemen met Aveolin A. Verhoeven Verf via nummer 010 415 4115.
+

Extra bedrijven op dit adres

Overschiese Dorpsstraat. 164 Rotterdam, Zuid-Holland, 3043CW
+

Ondernemingen in Postcode 3043

Ondernemingen in 3043: 682
Bevolking: 5.886
3043 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  20%
Shopping:  14%
Home Services:  14%
Industry:  11%
Andere:  41%

Prijs

Goedkoop:  62%
Matig:  38%
Andere:  0%

Postcode

10:  68%
6:  30%
Andere:  3%

Buurten

Overschie:  99%
Andere:  1%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 3043

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie