ASML Plaza
Cafetaria
4.2★★★★★(157 recensies, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Open — sluit om 18:308:00 – 18:30
- maandag8:00 – 18:30
- dinsdag8:00 – 18:30
- woensdag8:00 – 18:30
- donderdag8:00 – 18:30
- vrijdag8:00 – 18:30
- zaterdag11:00 – 13:30
- zondag11:00 – 13:30
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met ASML Plaza via nummer 040 268 3000. ASML Plaza primaire categorie is Cafetaria. ASML Plaza is gevestigd op ASML Building 7, De Run 6635, 5504 DT Veldhoven, Netherlands.
Eetgelegenheden
No Delivery
Prijs
$$
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes
Industrie: Eten en uit eten » Cafetaria
Actief in:
- Cafetaria
- Bedrijfscampus
ISIC Codes
5610, 7010
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van ASML Plaza?
ASML Plaza's phone number is 040 268 3000.
2.Waar is ASML Plaza gevestigd?
ASML Plaza is located at ASML Building 7, De Run 6635, 5504 DT Veldhoven, Netherlands. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van ASML Plaza?
ASML Plaza is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 8:00 – 18:30; weekends: 11:00 – 13:30.
4.Wat is de website van ASML Plaza?
ASML Plaza's website is www.asml.com.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor ASML Plaza.