Amsterdam University College
Universiteit
4.2★★★★★(39 review, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Nu gesloten8:00 – 18:00
- maandag8:00 – 18:00
- dinsdag8:00 – 18:00
- woensdag8:00 – 18:00
- donderdag8:00 – 18:00
- vrijdag8:00 – 18:00
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
Amsterdam University College primaire categorie is Universiteit. Amsterdam University College is gevestigd op Science Park 113, 1098 XG Amsterdam, Netherlands.
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes
Industrie: Onderwijs » Universiteit
Actief in:
- Openbare universiteit
- Universiteit
ISIC Codes
8530
Vragen en Antwoorden
1.Waar is Amsterdam University College gevestigd?
Amsterdam University College is located at Science Park 113, 1098 XG Amsterdam, Netherlands. Get Directions.
2.Wat zijn de openingstijden van Amsterdam University College?
Amsterdam University College is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 8:00 – 18:00; weekends: Closed.
3.Wat is de website van Amsterdam University College?
Amsterdam University College's website is www.auc.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Amsterdam University College.