Amstelveen Repair

Telefoonreparatieservice

4.9★★★★★(268 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Amstelveen Repair
Kostverlorenhof 60A, 1183 HG Amstelveen, Netherlands
Amstelveen
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open — sluit om 18:0010:00 – 18:00
  • maandag10:00 – 18:00
  • dinsdag10:00 – 18:00
  • woensdag10:00 – 18:00
  • donderdagGesloten
  • vrijdag10:00 – 18:00
  • zaterdag12:00 – 16:00
  • zondagGesloten
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Amstelveen Repair via nummer 020 244 2787. Amstelveen Repair primaire categorie is Telefoonreparatieservice. Amstelveen Repair is gevestigd op Kostverlorenhof 60A, 1183 HG Amstelveen, Netherlands.

Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Computers en electronica » Telefoonreparatieservice

Actief in:
  • Computerreparatie
  • Telefoonreparatieservice
ISIC Codes
9511, 9512

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Amstelveen Repair?

    Amstelveen Repair's phone number is 020 244 2787.

  2. 2.Waar is Amstelveen Repair gevestigd?

    Amstelveen Repair is located at Kostverlorenhof 60A, 1183 HG Amstelveen, Netherlands. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Amstelveen Repair?

    Amstelveen Repair is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Wednesday: 10:00 – 18:00; Thursday: Closed; Friday: 10:00 – 18:00; Saturday: 12:00 – 16:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Amstelveen Repair?

    Amstelveen Repair's website is www.amstelveenrepair.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Amstelveen Repair.