A. Zieleman Holding B.V.

Contact Informatie

A. Zieleman Holding B.V.
Landauer 4, 8061 LS Hasselt, Netherlands
Hasselt (Overijssel), 8061 LS
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 038 477 1324
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

A. Zieleman Holding B.V. bevindt zich in Hasselt (Overijssel).

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van A. Zieleman Holding B.V.?

Het telefoonnummer van A. Zieleman Holding B.V. is 038 477 1324.
Q2

Waar is A. Zieleman Holding B.V. gevestigd?

A. Zieleman Holding B.V. is gevestigd op Landauer 4, 8061 LS Hasselt, Netherlands, Hasselt (Overijssel).
Q3

Is er een primair contact bij A. Zieleman Holding B.V.?

U kunt telefonisch contact opnemen met A. Zieleman Holding B.V. via nummer 038 477 1324.
+

Ondernemingen in Postcode 8061

Ondernemingen in 8061: 723
Bevolking: 6.915
8061 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  20%
Professional Services:  16%
Industry:  15%
Andere:  49%

Prijs

Goedkoop:  43%
Matig:  43%
Duur:  14%
Andere:  0%

Postcode

38:  79%
6:  15%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 8061

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie